Napsali o nás

"Se cvičením pilates jsem začala na doporučení fyzioterapeutky po reimplantaci totální endoprotézy kyčelního kloubu. Ve studiu Namaste navštěvuji kurzy od samého začátku, téměř 6 let cvičení ve studiu mi pomohlo výrazně vylepšit fyzickou kondici a srovnat tělo po několika ortopedických operacích. Ve studiu zejména oceňuji individuální přístup lektorek i ve skupinových lekcích, vyhovuje mi styl cvičení "body and mind" - posílení těla a pohlazení po duši.
Cvičení mohu doporučit všem, nezáleží na věku (je mi 57 let) ani na případném tělesném hendikepu, ve studiu Namaste si s každým "poradí" a pomohou.
Vřelé díky celému studiu, zejména majitelce Janě Spurné!"

Eva Vymazalová

"Kurzů pilates se účastníme od samého začátku vzniku studia. Cvičíme s majitelkou studia Janou Spurnou. Jak s lektorkou, tak i s kurzem samotným jsme nadmíru spokojeny. Vyhovuje nám náročnost i skladba cviků a také individuální přístup ke každé z nás. Vřele doporučujeme všem, kdo si chce zpevnit tělo, zacvičit v příjemném prostředí, seznámit se s pilates.

Vřelé díky celému studiu!"

Katarína a Daniela

"Děkuji studiu Namaste za fyzické vzkříšení! Ve studiu jsem začala cvičit pilates a díky skvělým trenérkám a příjemnému prostředí se ve svých 54 letech fyzicky cítím na 30. Dojíždím až z Barrandova, ale stojí mi to za to! Ještě jednou díky!"

Miloslava Stejskalová

"Studiu Namaste vděčím za to, že mě konečně v mých 50ti letech vůbec  nebolí záda a šíje!

Vyřešily se i další problémy a bolesti, s nimiž jsem před více než 3 lety cvičení  začínala.

Stále intenzivně sportuji, ale cvičení v Namaste mě krásně protáhlo a posílilo zejména vnitřní svaly, které jsem při ostatních sportech dostatečně nepoužívala.

Příjemné prostředí, malé skupinky, téměř individuální přístup, skvělé lektorky.

Vřelý dík, Namaste!"

Barbora Dunovská

© 2017 Studio Namaste. All Rights Reserved.
Free Joomla! templates by Engine Templates