FreshPoznejte rušný život, který se odehrává uvnitř Vašeho těla a prozkoumejte některé způsoby, jak ho udržovat v rovnováze tak, aby Vám efektivně fungoval metabolismus, byli jste plni energie, měli silnou imunitu a co nejvíce stabilní náladu :-).

V moderním světě se neustále zvyšuje počet lidí trpících různými alergiemi, ekzémy, potravinovými intolerancemi, astmatem, diabetem, Alzheimerovou demencí, autoimunitními chorobami, úzkostí, depresí apod. Objevuje se stále více a více důkazů, že tyto a spousta dalších chorob mohou mít souvislost se stavem střev, jejichž zdraví záleží na tom, jaký druh a jaký počet bakterií, hub a dalších mikroorganismů osidluje tento důležitý orgán. Lidské tělo poskytuje útočiště triliónům těmto lidskému oku neviditelným malým organismům, jejichž celková hmotnost v našem těle je 1,5 a 2 kg!

V našem kurzu bych se chtěla zabývat jak tím, co je prospěšné a přispívá k dobrému stavu střev a mikrobiomu, tak i tím, co jim nejvíce škodí.

Budeme mluvit o rafinovaných potravinách, cukru, probioticích, prebioticích, antibioticích, fermentovaných potravinách, zelených šťávách a smoothies, klíčcích, vláknině, vitamínech, minerálech, lepku apod.

V uzavřené skupině na Facebooku budeme sdílet recepty, tipy a více inspirace během kurzu.

 

© 2017 Studio Namaste. All Rights Reserved.
Free Joomla! templates by Engine Templates